Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veterinář

15. 2. 2008

VETERINÁŘ

Obrazek

Výtejte u veterináře.Sem byste měli jít,když budete chtít psa naočkovat a nebo když si budete myslet že je pejsek nemocný.Napíšete mi to do komentářů a pejsek bude naočkovaný a nebo vám napíšu co si musíte koupit a pejsek bude vyléčený.

pro veterináře: Nově je otevřená nemocnice.Když bude pes vážně nemocen pošlete ho tam a jeho majiteli napište co psu je a jak dlouho tam bude.Vážné onemocnění je když má pes 1 nebo 2 pluska.

Veterináři: Kiiki a pejsek

Sestřičky: Evíček a Radulik022

Pro veterináře a sestry !!! - Od teďka je všechna zodpovědnost o  vaterinu jen na vás.Od teďka budete zapisovat těm ,kteří budou chtít vaše služby do vizitek vy sami (Vy budete jenom připisovat +,podle toho jak jste ho vyléčili,pokud bude muset jít pes do nemocnice nepřipusujte mu + prototže + mu připíší až v nemocnici) .Napiště mi mejla a já vám napíšu heslo do našeho nového útulku.Vizitky majitelů na blogu zatím ještě nejsou,ale až tam budou tak začnětě zapisovat.Do komentářů to ale taky pište,aby jste každá věděla co ta druhá už má udělaný.Děkuju moc.

 KONTROLA PO OČKOVÁNÍ VŽDY ZA TÝDEN !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

konrola+očkování

( Markéta, 16. 2. 2008 12:05)

Chtěla bych zkontrolovat Džínu,Čerdu,Bada a Ruby.
A naočkovat Matea a Donara.Díky
A chtěla bych aby to udělala kiiki.Díky mockrát:-)

Pro Kačku

(kiiki, 16. 2. 2008 10:37)

to je super, že už zas můžu pracovat :)

Oprava

(Katka-vedoucí útulku, 15. 2. 2008 21:30)

Kdyby jste se divili,kde jsou komentáře,tak jsem je musela smazat,protože tam už nešly přidávat komentáře.Děkuju Kiiki a Markétě za upozornění. :-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5